Monter konserwator dźwignic - praca Warszawa
  • Warszawa
Warszawa
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o o
6. 6. 2024

Bilfinger Industrial Services Polska zatrudni Montera dźwignic.

Lokalizacja: Warszawa (Siekierki)

Opis stanowiska:

realizacja zadań w zakresie obsługi / konserwacji urządzeń dźwignicowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne o kierunku mechanicznym lub elektrycznym
  • Uprawnienia do obsługi lub konserwacji urządzeń dźwignicowych (uprawnienie dla minimum jednego urządzenia tj.: wciągniki, suwnice, dźwigi towarowo-osobowe itp.)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Zmysł techniczny

Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne E Gr. 1 i 2 do 1 kV

Oferujemy:

  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Praca w systemie jednozmianowym (7:00-15:00)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia, karta Multisport
  • Dodatkowe świadczenia finansowe dla pracownika (na wypoczynek, sport, kulturę i święta)

  • Praca Warszawa
  • Konserwator Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Konserwator zabytków Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055