Monter klimatyzacji / wentylacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
MH CKW Maciej Hutnik
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Firma MH CKW Maciej Hutnik zajmuje się montażem i serwisem systemów klimatyzacji, oraz wentylacji. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisku Monter wentylacji/klimatyzacji.
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w budynkach jednorodzinnych, lokalach usługowych, segmentach mieszkalnych.
Wymagania:
doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych
podstawowa wiedza z branży budowlanej
obsługa elektronarzędzi
Doświadczenie wymagane w zakresie montażu klimatyzacji
prawo jazdy kat B
organizacja pracy
chęć nauki i rozwoju zawodowego
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
praca na terenie Wrocławia i okolic
Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie
ubrania Firmowe
praca w 2- osobowym zespole
samochód służbowy dla ekipy z profesjonalnymi narzędziami
praktyczne szkolenia montażowe
Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu na ul. Pasterskiej .

  • Praca Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080