Monter klimatyzacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
HOUSE SOLUTIONS SP Z O O
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacji (układy MultiSplit, Split, VRF)
  • montaż instalacji wentylacyjnej (rekuperacja)
  • wykonywanie prac serwisowych
  • serwisowanie urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych
  • wsparcie techniczne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w serwisowaniu oraz montażu systemów pomp ciepła i klimatyzacji
  • wiedza techniczna z zakresu napraw, montażu urządzeń chłodniczych
  • dyspozycyjność, praca w delegacji
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i specjalistycznym sprzętem
  • troska o powierzony sprzęt i pojazd służbowy
  • prawo jazdy kategorii „B’’

Mile widziane

  • lutowanie na twardo pod osłoną azotu
  • uprawnienia SEP, F-gazy

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • możliwości rozwoju - szkolenia u renomowanych producentów (Daikin, Mitsubishi, Panasonic itp.)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

House Solutions sp. z o.o. oferuje usługi w zakresie innowacyjnych technologii systemów ogrzewania, chłodzenia oraz rozwiązań fotowoltaicznych. Od lat budujemy stabilną markę, która zadowala nie tylko klientów, ale przede wszystkim pracowników. Nasz zespół składa się z solidnych, kompetentnych osób, gotowych na podejmowanie nowych wyzwań.

Jeśli poszukujesz solidnego pracodawcy – wybierz House Solutions! Połącz się z nami najlepszą energią!

  • Praca Kraków
  • Monter Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055