Monter Kanałów Wentylacyjnych w Szwecji
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
TECH-EXPORT
4. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży przemysłowej. W związku z nową inwestycją na halach magazynowych w północno-wschodniej części Szwecji, miejscowość Skelleftea, poszukujemy do naszego zespołu wykwalifikowanych Monterów Kanałów Wentylacyjnych.

Obowiązki

Wymagania

  • Doświadczenie w montażu kanałów wentylacyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego (ew. izometrycznego)
  • Mile widziane uprawnienia na zwyżki, manitou itp. (nie jest to wymóg)
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego (nie jest to wymóg)

Oferujemy

  • Pracę przewidzianą nawet na rok
  • Pracę po 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-17.00 (w tym jedna godzinna przerwa, która jest niepłatna, czyli zapisuje się 9 godzin pracy)
  • Możliwość pracy w soboty w godzinach 7.00-12.00
  • Rotację w systemie 8/2
  • Zapewnione przeloty, transport na miejscu oraz zakwaterowanie
  • Kwatery w odległości do 10 minut drogi autem od budowy; domy 4-5 osobowe, pokoje jednoosobowe, wspólna kuchnia i łazienka

  • Praca Płock
  • Monter płocki
  • Monter Mały Płock
  • Monter Płock
  • Pracownicy uczelni w Polsce Płock
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Płock
  • Doradca podatkowy w Polsce Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544