Monter kadłubów statków
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, Lubuskie, Polska
Nowima
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Monter z doświadczeniem w przemyśle stoczniowym
Miejsce pracy: Greendeck, Holandia
O nas:
NOWIMA jest firmą instalacyjną specjalizującą się w realizacji projektów z zakresu elektrotechniki, budownictwa i metalurgii. Od 5 lat z sukcesem realizujemy różnorodne projekty inżynieryjne na terenie Europy, m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Holandii, Włoszech, Szwecji i Francji.
Gwarantujemy bezpłatne stanowiska pracy i stałe wsparcie podczas pracy nad projektem.
Oferujemy:
Wynagrodzenie: 17 - 20 euro/godz. netto
Godziny pracy: 56 godzin tygodniowo
Stały rodzaj zatrudnienia
Legalne i oficjalne zatrudnienie
Europejska polisa ubezpieczeniowa
Strój pracy, narzędzia, samochód służbowy (paliwo na koszt pracodawcy)
Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach
Twoje obowiązki:
Doświadczenie w budowie kadłubów statków
Wymagana umiejętność czytania projektów
Doświadczenie w spawalnictwie, umiejętność pracy ze szlifierką i szlifierką
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
Doświadczenie od 2 lat
Wiek/płeć: mężczyźni poniżej 57 lat.
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
Jeżeli jesteś gotowy dołączyć do profesjonalnego zespołu już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie.

  • Praca Nowa Sól
  • Monter Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941