Monter/ka podzespołów (również z orzeczeniem)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Manpower
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
- Praca siedząca
- Proste prace manualne, składanie elementów
- Dokonywanie czynności montażowych z użyciem narzędzi np. wkrętarka
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
-Praca w systemie zmianowym
-Dobry wzrok, sprawność manualno-ruchowa (praca z drobnymi elementami)
- Dbanie o precyzję wykonywanych czynności
Oferta:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Przyjazna atmosfera pracy
• Wynagrodzenie zawsze na czas (stała pensja + dodatek za noce + premie)
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na życie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny Tel. 734 108 163, 606 829 141.

  • Praca Bydgoszcz
  • Monter Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648