Monter/ka
  • Dąbrowa górnicza
monter/ka
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Chcesz pracować na produkcji i szukasz stabilnego zatrudnienia? Dobrze trafiłeś - mamy dla Ciebie pracę! Dla naszego klienta, lidera branży automotive poszukujemy osób na stanowisko monter/monterka.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy produkcyjnej/montażowe - bardzo mile widziane
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • dofinansowany dojazd pracowniczy z miejscowości: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Katowice, Będzin, Mysłowice, Czeladź, Łazy
  • wolne weekendy
  • proste prace montażowe
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • stawkę miesięczną brutto w wysokości 24,78 zł/h brutto
  • premię jakościową do 440 zł brutto miesięcznie
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazną atmosferę
  • opiekę doświadczonego pracownika w okresie wdrożenia
  • paczki świąteczne
  • kartę Multisport
  • pakiet benefitów Randstad Plus (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbałość o jakość produkowanych komponentów
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Monter Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045