Monter izolacji przemysłowych z j. ang. (m/k)
  • 0
Warszawa, 0, Polska
Trenkwalder
6. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta, który jest liderem rynku w dziedzinie izolacji technicznych i montażu rusztowań, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • instalowanie wełny budowlanej na różnych powierzchniach, rurociągach i kotłach,
  • wykonywanie prac izolacyjnych zgodnie z rysunkami technicznymi, specyfikacjami i procedurami bezpieczeństwa,
  • przeprowadzanie kontroli jakości prac i usuwanie usterek.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w izolacji przemysłowej i cynowaniu,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • VCA, paszport (wymagany w Wielkiej Brytanii), jest możliwość pracy również w innych krajach,
  • myślenie techniczne, umiejętność pracy w zespole,
  • pracowitość, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • długoterminową pracę w stabilnej, niezawodnej i stale rozwijającej się firmie,
  • litewską umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie od 1700 - 4060€ netto, w zależności od doświadczenia,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych,
  • pokrycie wszystkich kosztów dojazdu na projekt i z powrotem,
  • pakiet ubezpieczeń od następstw nieszczęśliwych wypadków 24/7,
  • kameralną atmosferę pracy oraz możliwość otwartej komunikacji i rozwoju,
  • profesjonalną, kompetentną i przyjazną kadrę menedżerską.

  • Praca Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567