Monter izolacji przemysłowych (wełna mineralna), Niemcy/Holandia (delegacja)
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
LINK2WORK Sp. z o.o.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • montaż i demontaż izolacji termicznych w rafineriach, stoczniach oraz elektrowniach
  • montaż izolacji ciepłochronne i zimnochronne
  • montaż wełny mineralnej

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wypłata wynagrodzenia w euro, zgodnie z umową, na konto bankowe
  • Wynagrodzenie brutto:

Holandia:

  • fachowiec: 18,15 €/h (19,60 €/h z dodatkiem 8% Holiday Bonus)
  • pracownik przyuczony: 16,07 €/h (17,36 €/h z dodatkiem 8% Holiday Bonus)
  • pomocnik: 15,12 €/h (16,33 €/h z dodatkiem 8% Holiday Bonus)

Niemcy:

  • fachowiec: 17,30 €/h (18,68 €/h z dodatkiem 8% Holiday Bonus)
  • pomocnik: 14,54 €/h (15,70 €/h z dodatkiem 8% Holiday Bonus)
  • darmowe, w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • samochód służbowy
  • ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia
  • darmowy transport do Niemiec

Wymagania

minimum 1 rok doświadczenia w pracy przy izolacjach przemysłowych

znajomość technik izolacyjnych

umiejętność czytania rysunków izometrycznych

znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – mile widziana

certyfikat SCC/VCA (pomagamy w uzyskaniu)

umiejętność pracy w zespole

brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

gotowość do odbycia testów umiejętności (teoretycznych i praktycznych) w centrum szkoleniowym oraz u klienta

prawo jazdy kat. B

  • Praca Opole
  • Monter Opole Lubelskie
  • Monter Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392