Monter izolacji przemysłowych - polska umowa/Niemcy/Holandia
  • Łódź
Kraków, Łódź, Łódzkie, Polska
bezpośrednio pracodawca
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Monter izolacji przemysłowych
Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg oraz Holandia.
Zadania:
• Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej rurociągów oraz zbiorników w zakładach przemysłowych.
Wymagania:
• Doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (na rafinerii i zakładach chemicznych),
• Umiejętność czytania planów technicznych,
• Certyfikat SCC mile widziany,
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana.
Gwarantujemy:
• Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
• Pracujemy od poniedziałku do piątku,
• Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu do Holandii,
• Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv) - niektóre kwatery mają nawet basen lub bezpośredni dostęp do jeziora,
• Transport codziennie z mieszkania na budowę,
• Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
• Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (14-17 euro na rękę/h),
• Możliwość otrzymania zaliczek.
Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 075 531. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „IZOLACJE” – na pewno oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Kraków
  • Monter Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103