Monter Izolacji Przemyslowej Holandia
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
PRP Solutions Piotr Randak
22. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż oraz demontaż izolacji na obiektach przemysłowych (rafinerie, elektrownie)
  • obróbki blacharskie

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w zawodzie
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy
  • znajomość języka obcego jest mile widziana ale nie obowiązkowa

OFERUJEMY:
  • tygodniówki , 15-20 EUR netto
  • polską umowę z zawartymi wszystkimi składkami ZUS oraz podatkami w Polsce oraz w Holandii
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • mieszkanie oraz transport do pracy zagwarantowane i opłacane przez pracodawcę w 1os. pokojach
  • przy własnym zakwaterowaniu firma dopłaca 120 euro do stawki netto tygodniowo
  • oferujemy dodatek za użycie własnego środka transportu + kilometrówka 0.22 EUR/KM lub kartę paliwowa
  • nie narzucamy rotacji ani urlopów

  • Praca opolskie
  • Monter opolskie
  • Monter Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430