Monter izolacji przemysłowej
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Wyjedź za granicę i zarabiaj kilka razy więcej niż w Polsce. Nie musisz znać języka obcego.

Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: w pełni wyposażone mieszkanie, transport i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Nie czekaj! Niech Ci ta praca nie ucieknie! Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "izoler" na numer 725 300 308.

Zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych
  • głównie metoda Armaflex
  • praca w 3 osobowych zespołach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • zarobki od 13 000 zł do 20 000 zł brutto (po przeliczeniu euro)
  • dodatki: za nadgodziny, za weekendy i inne
  • dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie, karta sportowa
  • wiele możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • bezpłatne szkolenie 1-dniowe przed wyjazdem

Oczekujemy

  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych (armaflex lub wełna mineralna)
  • gotowości do pracy w systemie 4 tygodnie za granicą, 1 tydzień wolny

  • Praca Opole
  • Monter Opole Lubelskie
  • Monter Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246