Monter izolacji przemysłowej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Chceszzarabiać kilka razy więcej niż w Polsce? Wyjedź za granicę i już w tym miesiącu zobacz to w portfelu. Nie musisz znać języka obcego.

Wszystko zorganizowaliśmydla Ciebie: w pełni wyposażone mieszkanie, transport i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Nie czekaj! Niech Ci ta praca nie ucieknie!Zadzwońlubwyślij SMSo treści "izoler" na numer725 300 308.

Zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych (rafinerie / zakłady chemiczne)
  • głównie metodaArmaflex
  • praca w 3 osobowych zespołach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracębezpośrednio z firmą
  • po przeliczeniu euro zarobisz od 13 000 zł do 20 000 zł brutto
  • dodatki: za nadgodziny +25%, za pracę w weekendy +50% lub +75%, w święta +200%, dodatek wakacyjny 8%
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie:dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, opiekę medyczną, program emerytalny, ubezpieczenie, kartę sportową
  • wiele możliwościrozwoju zawodowegoiawansu
  • regularne zjazdy do Polski
  • bezpłatne szkolenie1-dnioweprzed wyjazdem

Oczekujemy

  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych (armaflex)
  • mile widziany certyfikat VCA (możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia)

  • Praca Łódź
  • Monter Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246