Monter izolacji - Brygadzista
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Isopol Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż izolacji ciepło i zimnochronnych w obiektach przemysłowych
  • Czytanie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad właściwym wykonywaniem prac
  • Umiejętność pracy w grupie (3-5 osób)
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych i końcowych zadań, przekazywanie protokołów odbioru do przełożonych
  • Podejmowanie w uzgodnieniu z przełożonymi innych działań niezbędnych do zapewnienia terminowego zakończenia prac
  • Bycie osobą kontaktową na budowie

WYMAGANIA:
  • dokładność i sumienność
  • zaangażowanie
  • 3 letnie doświadczenie zawodowe
  • biegła znajomość dokumentacji technicznej
  • znajomość obsługi komputera i arkuszy kalkulacyjnych
  • umiejętność zarzadzania zespołem podległych pracowników
  • umiejętność wykonywania obróbek blacharskich, kształtek, elementów nietypowych, rozwinięć itp.
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Wrocław
  • Brygadzista Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584