Monter instalator (urządzenia hydrauliczne, grzewcze)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. Z o o
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres zadań:
Prowadzenie prac montażowych oraz instalatorskich (montaż instalacji wodnych i grzewczych, montaż węzłów cieplnych) wg projektów technicznych i schematów
Budowa węzłów cieplnych tj. wykonywanie prac polegających na cięciu rur, gwintowaniu, połączeniach skręcanych, zaciskanych oraz zgrzewanych
Okresowe usuwanie awarii oraz prace w węzłach cieplnych oraz instalacjach
Wymagania:
Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym
Doświadczenie zawodowe w pracach hydraulicznych: obróbka i łączenie rur stalowych, zgrzewanie PP, zaciskanie
Umiejętność czytania i samodzielnej pracy wg dokumentacji technicznej projektowej, rysunków, schematów
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do okresowych wyjazdów służbowych w granicach RP
Mile widziana znajomość podstaw prac elektroinstalacyjnych oraz uprawnienia energetyczne Grupy I i II.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy, obuwie i odzież roboczą w wysokim standardzie
dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta
dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
możliwość wyrobienia dodatkowych uprawnień na koszt firmy
dofinansowujemy indywidualne potrzeby szkoleniowe pracowników, w tym studia wyższe i podyplomowe dla osób, które chcą podjąć naukę
bardzo dobrą, życzliwą atmosferę pracy

  • Praca Wrocław
  • Instalator Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544