Monter/instalator
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, Wielkopolskie, Polska
TDC POLSKA sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za instalacje i montaże naszych produktów;
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie napraw serwisowych naszych.

WYMAGANIA:
  • gotowość do wyjazdów od poniedziałku do piątku;
  • wykształcenie min. zawodowe, techniczne- mile widziane;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane;
  • uczciwość, sumienność, obowiązkowość;
  • umiejętność samodzielnej pracy i pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny);
  • doświadczenie w branży LED- mile widziane;
  • język anielski- mile widziany.

OFERUJEMY:
  • interesującą pracę w młodym, prężnym zespole
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ zlecenie/B2B
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, która jest liderem w swojej branży na rynku polskim i niemieckim

  • Praca Suchy Las
  • Monter Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584