Monter Instalacji Światłowodowych
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
MD Telekom
22. 5. 2024

MD Telekom to firma zajmująca się montażem i spawaniem światłowodów.

Pracujemy przede wszystkim na terenie północnych Niemiec.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie instalacji sieci światłowodowych.
  • Spawanie światłowodów.
  • Montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów (modemy, routery, etc.)
  • Zaciąganie kabli światłowodowych do kanalizacji oraz pionów teletechnicznych.
  • Montaż muf światłowodowych, przełącznic, stojaków zapasu kabla.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu sieci światłowodowych.
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętności pracy z elektronarzędziami.

Oferujemy:

  • Pełne wyposażenie pracownika.
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o niemiecka umowę o pracę.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Monter Niemcy

  • 90 980
    16 157