Monter instalacji - Spawacz TIG
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie Voivodeship, Polska
IBG Instalbud sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • spawanie rur metodą TIG,
  • montowanie instalacji i urządzeń sanitarnych, grzewczych.

Nasze wymagania

  • pracowitości,
  • znajomości rysunku technicznego,
  • aktualnych uprawnień TIG,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności pracy w zespole,

To oferujemy

  • pewne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy ,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej i ciągle rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli masz doświadczenie jako monter lub spawacz (dodatkowym atutem jest znajomość języka francuskiego) - zapraszamy do naszego Zespołu!

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IBG Instalbud Sp. z o. o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. ”

  • Praca Rzeszów
  • Monter Rzeszów
  • Spawacz Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678