Monter instalacji sanitarnych/ pracownik serwisu
  • Opoczno
Opoczno, Opoczno, Łódzkie, Polska
JOTKA
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Zatrudnimy pracownika na stanowisko monter/ serwisant instalacji sanitarnych. Więcej informacji pod numerem telefonu 606495642.
O nas
Firma JOTKA zajmuje się wykonywaniem instalacji sanitarnych. Działamy głównie w regionie powiatu Opoczyńskiego i powiatów ościennych
Twój zakres obowiązków
• Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych w zakresie instalacji wod-no-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.
• Montaż urządzeń sanitarnych w tym: pompy ciepła, kotły gazowe itp.
• Wymiana, naprawa uszkodzonych elementów instalacji i konserwacja urzą-dzeń.
• Serwis instalacji i urządzeń, kotłów gazowych, paletowych, olejowych, insta-lacji solarnych, pomp ciepła
Nasze wymagania
• Doświadczenie zawodowe w branży instalacyjnej,
• Prawo jazdy kat. B,
• Obsługa elektronarzędzi,
• Czytanie rysunku technicznego,
• Samodzielność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach,
• Posiadanie uprawnień SEP, będzie dodatkowym atutem.
To oferujemy
• Praca głównie na miejscu - do 100km od siedziby. (codzienne powroty do domu)
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i do-świadczenia.
• Możliwość przyuczenia, przebycia szkoleń na koszt firmy
• Praca w młodym zespole i miłej atmosferze.

  • Praca Opoczno
  • Monter Opoczno
  • Pracownik produkcji Opoczno
  • Pracownik biurowy Opoczno
  • Pracownik fizyczny Opoczno
  • Opoczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075