Monter instalacji sanitarnych i HVAC
  • Jaworzno, śląskie
Jaworzno
NOWREM GROUP DANIEL ŁATA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7. 5. 2024

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I HVAC

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno.

Zakres obowiązków:

• montaż instalacji: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

• montaż instalacji: wodnych, kanalizacyjnych i c.o.,

• montaż urządzeń: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

• montaż urządzeń: wodnych, kanalizacyjnych, c.o.,

• wykonywanie prac związanych z budową nowych/ przebudową istniejących instalacji sanitarnych: klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, wodnych, kanalizacyjnych i c.o.,

• utrzymanie i bieżące serwisowanie urządzeń i instalacji.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie-techniczne,

• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,

• praktyczna wiedza w zakresie montażu instalacji: klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,

• praktyczna wiedza w zakresie montażu instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o.,

• znajomość branży sanitarnej,

• znajomość branży HVAC,

• umiejętność czytania i interpretowania schematów,

• praktyczna obsługa maszyn, urządzeń i elektronarzędzi hydraulicznych,

• prawo jazdy kat. „B”,

• uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut,

• uprawnienia F-gaz/doświadczenie w branży klimatyzacyjnej – dodatkowy atut,

• certyfikaty, autoryzacje producentów do montażu urządzeń – dodatkowy atut.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pakiet socjalno- pracowniczy,

• rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,

• profesjonalne zaplecze techniczne,

• telefon komórkowy służbowy,

• samochód służbowy w godzinach pracy,

• niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy,

• Karta multisport.

  • Praca Jaworzno
  • Technik urządzeń sanitarnych Jaworzno
  • Monter Jaworzno
  • Specjalista ds. kadr i płac Jaworzno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Jaworzno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Jaworzno
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Jaworzno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Jaworzno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293