Monter instalacji przemysłowych z niemieckim
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż zewnętrzny w budynkach, na mostach, nad i pod ziemią, w wykopach i warsztatach, a także we własnych zakładach produkcyjnych Brugg,

WYMAGANIA:
  • Ukończona wykształcenie, najlepiej w zawodzie technicznym (hydraulik, monter, mechanik, mechatronik),
  • Niemiecki komunikatywnie,
  • Gotowość do pracy w delegacji.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Bezpłatny nocleg w hotelu w pokojach jednoosobowych wraz ze śniadaniem,
  • Diety, dodatki za prace montażowe,
  • W okresie próbnym wypłata zaliczki na poczet kosztów podróży,
  • Szkolenia, imprezy,
  • Bezpłatna woda,
  • Minimum 170 godzin w miesiącu, możliwość wyrabiania nadgodzin.

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu 536-548-851. Nie odbieram? Wyślij SMS o treści „MONTEZ INSTALACJI” – na pewno oddzwonię!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584