Monter instalacji grzewczej i sanitarnej Start: poniedzialek/ praca za granica DE
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Tiempa Personalleasing GmbH
22. 3. 2024

Tiempa Personalleasing GmbH to biuro pośrednictwa pracy specjalizujące się w profesjonalnym procesie rekrutacji dla niemieckiego przedsiębiorstwa z długoletnim doświadczeniem. Naszym kandydatom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę zawartą z zagranicznym pracodawcą, zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, opiekę koordynatora i wiele więcej.Nasza Firma jest od 1996 roku na rynku solidnym partnerem dla pracownikow poszukujacych pracy na terenie Niemiec. Kazde zgloszenie kandydatury jest przez nas indywidualnie rozpatrywane.Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwościami szybkiego rozwoju i stabilizacji zawodowej,to zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji.Wysyłając do nas swoją aplikację możecie Państwo liczyć na natychmiastowy kontakt z naszej strony i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Obowiązki

  • 2 osoby
  • montaż oraz instalacja urządzeń gazowych, wodnych, grzewczych oraz sanitarnych
  • instalacje domowe umożliwiające zaopatrzenie w wodę pitną
  • instalacja oraz konserwacja systemów ściekowych, grzewczych
  • renowacja oraz wymiana instalacji w starych oraz montaż instalacji w nowych

Wymagania

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (budowlanego)
  • gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Niemiec
  • doświadczenie na stanowisku Hydraulika
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja

Oferujemy

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • długoterminową współpracę
  • zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach
  • stawkę godzinową
  • dietę godzinową
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • punktualne wypłaty
  • 25 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy)

  • Start pracy: Poniedzialek
  • Miejsce pracy: Berlin

  • Praca Kalisz
  • Monter Kalisz Pomorski
  • Monter Kalisz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kalisz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kalisz
  • Specjalista ds. kadr i płac Kalisz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kalisz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kalisz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714