MONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, praca mobilna na terenie warszawy 111, 02-677 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
ISS FACILITY SERVICES SP. Z O.O.
11. 5. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- Wykonywanie instalacji okablowania strukturalnego oraz elektrycznego;
- Pomiary sieci strukturalnej oraz elektrycznej;
- Instalacja urządzeń sieciowych w pomieszczeniach technicznych oraz serwerowniach;
- Realizacja montażu oraz relokacji sprzętu komputerowego (w ramach projektów);
- Sprawdzanie materiałów i zgłaszanie zapotrzebowania do koordynatora;

Inne wymagania
Obowiązki:
Wymagania:
- 1 rok doświadczenia zawodowdego;
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe;
- Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV;
- Gotowość do wyjazdów służbowych (wyjazdy 2-3 razy do roku max na 1 tydzień);
- Dyspozycyjność;
- Umiejętność pracy w zespole;
[Zgłoszenia, Tel: 512172931

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Monter mazowieckie
  • Monter Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080