Monter instalacji elektrycznych i elektronicznych w pojazdach ciężarowych
  • Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, Konstantynów Łódzki, łódzkie, Polska
GAMON TRUCKS Sp. z o.o.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Instalowanie elektrycznych systemów, zaworów, oświetlenia, czujników oraz pomp w pojazdach ciężarowych.
  • Adaptacja instalacji podwozia do specyficznych wymagań zabudowy pojazdów ciężarowych.

Wymagania:

  • Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych oraz znajomość norm i regulacji
  • Wykształcenie techniczne kierunkowe.
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Prawo jazdy kategorii B lub C.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność programowania sterowników PLC.

Oferujemy:

  • Pakiet socjalny.
  • 1 zmianowy system pracy.
  • Szkolenia okresowe.
  • Wolne weekendy.
  • Wynagrodzenie: 5100– 7500PLN brutto (podstawa + premie).

  • Praca Konstantynów Łódzki
  • Monter Konstantynów Łódzki
  • Konstantynów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567