Monter instalacji elektrycznych
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Energoaparatura S.A.
20. 9. 2024

Energoaparatura S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalistycznych usług budowlano-montażowych. Od przeszło 50 lat świadczy usługi w zakresie pomiarów, automatyki i sterowań, prac elektrycznych i teletechnicznych oraz instalacji Inteligentnego Budynku we wszystkich branżach przemysłu, gospodarce komunalnej i ochronie środowiska.

Zakres obowiązków:

  • Montowanie urządzeń elektrycznych
  • Odczytywanie schematów elektrycznych
  • Diagnostyka i naprawa usterek

Kwalifikacje:

  • Dokumentowanie wykonanych prac
  • Znajomość narzędzi monterskich
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie kraju

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w elektromontażu
  • Posiadanie uprawnień SEP/elektrycznych

Co oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku, 7:00-15:00
  • Benefity: dofinansowanie do wypoczynku, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, karta Multisport
  • Szansa na zdobycie certyfikatów i uprawnień

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045