Monter instalacji
  • Brzeg
monter instalacji
Brzeg, Brzeg, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Firma zajmująca się budową sieci ciepłowniczych poszukuje kandydatów na stanowisko Mufiarz.

Kim jest Mufiarz? To po prostu monter odpowiedzialny za łączenie rur sieci ciepłowiniczych!

Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet dodatków i benefitów oraz stabilne zatudnienie - to wszystko czeka na Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • Zdolności do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Mile widziane prawo jazdy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia: od 6100 zł do 8500 zł brutto
  • praca w systemie jednozmianowym
  • auto służbowe lub darmowy transport
  • szansę na rozwój zawodowy i awans
  • możliwość wyjazdów za granicę
  • pakiet ubezpieczeń, prywatną opiekę medyczną, imprezy integracyjne i inne

Zadania

  • przygotowanie do montażu rurociągów stalowych dla spawaczy
  • wykonanie mufowania złącz preizlowanych
  • montaż instalacji wod-kan
  • serwis i konserwacja instalacji wod-kan

  • Praca Brzeg
  • Monter Brzeg Dolny
  • Monter Brzeg
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075