Monter instalacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Adetronik Sp. z o. o.
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych,
  • podłączanie urządzeń grzewczych, sanitarnych,
  • uruchomienie instalacji oraz kontrola poprawności działania.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju zawodowego, nauki i zdobywania doświadczenia,
  • interesujący zakres zadań,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę bądź B2B,
  • możliwość korzystania z pakietu: ubezpieczenia na życie, medycznego, sportowego,
  • premie świąteczne,
  • profesjonalne szkolenia,
  • niezbędne branżowe narzędzia pracy.

  • Praca Łódź
  • Monter Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963