Monter i serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
ELZET KLIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przede wszystkim: montaż i serwis instalacji i urządzeń wentylacyjnych,
  • ponadto: montaż i serwis instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych, pomp ciepła itp.

WYMAGANIA:
  • dużo chęci do pracy,
  • sprawność fizyczna,
  • umiejętności manualne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach.

    Mile widziane:

  • doświadczenie w montażu kanałów wentylacyjnych, kratek, nawiewników, regulacji instalacji, pomiarach wydajności i hałasu itp. oraz w instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych i pompach ciepła,

  • umiejętność czytania projektów instalacji sanitarnych (przede wszystkim HVAC),

  • umiejętność specyfikowania materiałów potrzebnych do montażu instalacji.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Serwisant Mińsk Mazowiecki
  • Monter Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448