MONTER I KONSERWATOR SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ
  • Krotoszyn
Krotoszyn, Słoneczna 35, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 9. 2024
od 28,1 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

WYMAGANIA: wykształcenie średnie lub zawodowe, staż pracy nie krótszy niż 5 lat, doświadczenie na podobnym stanowisku, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, znajomość branży sanitarnej-kanalizacja, wodociąg, dokładność, rzetelność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.
Pracodawca oczekuje: prawo jazdy kat. B, niekaralność
Mile widziane: prawo jazdy kat. C, umiejętność obsługi niwelatorem.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie prac montażowych przy budowie i modernizacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,
- Regularna kontrola stanu technicznego sieci wodociągowych i kanalizacyjnych,
- Wykonywanie prac konserwacyjnych, takich jak czyszczenie, uszczelnianie
oraz wymiana uszkodzonych elementów, itp.,
- Pomoc brygadziście i monterom w bieżących pracach,
- Współpraca z operatorami sprzętu ciężkiego,
- Wykonywanie wykopów i zasypek zgodnie z wytycznymi przełożonego/brygadzisty,
- Prowadzenie odkrywki istniejącej infrastruktury podziemnej,
- Sprawdzanie szczelności połączeń i prawidłowości ułożenia,
- Wykonywanie prób szczelności,
- Montaż zestawów wodomierzowych wraz z niezbędną armaturą,
- Dbałość o bezpieczeństwo pracy swoje oraz brygady,
dalszy ciąg zakresu obowiązków oraz treść całego ogłoszenia o naborze na stronie: pgkimkrotoszyn.pl

Inne wymagania
staż pracy nie krótszy niż 5 lat, doświadczenie na podobnym stanowisku, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie, znajomość branży sanitarnej-kanalizacja, wodociąg, rzetelność,
pracodawca oczekuje: prawo jazdy kat. B, niekaralność
mile widziane: prawo jazdy kat. C, umiejętność obsługi niwelatorem

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżoweśrednie zawodowe

  • Praca Krotoszyn
  • Konserwator Krotoszyn
  • Monter Krotoszyn
  • Krotoszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544