Monter hydraulik sieci zewnętrznych (brygada)
  • Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański, Nowy Dwór Gdański, pomorskie, Polska
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
29. 3. 2024

Flize-Gres to profesjonalna firma budowlana działająca w Trójmieście.Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało setkami zadowolonych inwestorów, dla których realizowaliśmy projekty związane między innymi z: budową domu, wykończeniem pod klucz, projektowaniem wnętrz, a także robotami ziemnymi.Działamy na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, ale też realizujemy wiele zleceń budowlano-remontowych w całym województwie pomorskim.Nasz zespół to profesjonaliści, którzy wyróżniają się jakością na rynku.Szukamy osób, które tak jak my chcą swoje doświadczenie przełożyć na zadowolenie klientów i czerpać przyjemność ze swojej pracy.

Obowiązki

  • Montaż zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na terenie budowy.
  • Wykonywanie powierzonych zadań montażowych z zakresu branży wod-kan.
  • Zagęszczanie gruntu przy użyciu zagęszczarki.
  • Praca związana z wykopami pod sieci wodociągowe i kanalizacyjne.

Wymagania

  • Doświadczenie w wykonywaniu prac sieciowych.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (mile widziane).
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • Dbanie o powierzone sprzęt i narzędzia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziana umiejętność zgrzewania rur PEHD.

Oferujemy

  • Praca na terenie Trójmiasta

  • Praca Nowy Dwór Gdański
  • Hydraulik Nowy Dwór Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Nowy Dwór Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075