Monter->Sady->prace manualne->obsługa elektronarzędzi->5700 zł brutto / m-c
  • Sady
monter->Sady->prace manualne->obsługa elektronarzędzi->5700 zł brutto / m-c
wielkopolskie, Sady, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie jakomechanik samochodowy?

Chcesz pracować w firmie, która jest producentem samochodów ciężarowych, autobusów i jest liderem w swojej branży?

Świetnie się składa!

Zapoznaj się z ofertą, aplikuj, a my oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Lokalizacja miejsca pracy: Sady (k. Poznania)

Oczekujemy

  • doświadczenia (np. mechanik samochodowy lub podobne)
  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • umiejętności pracy w grupie
  • chęci podjęcia pracy na dłuższy okres
  • prawo jazdy kat. C (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5700 zł/brutto
  • premie (do 6% od podstawy, uzależnione m.in od frekwencji i wydajności)
  • pracę w systemie 1- zmianowym (6:00-14:00)
  • pracę blisko Poznania (Sady) - łatwy i szybki dojazd samochodem + parking przy zakładzie
  • szeroki zakres benefitów pozapłacowych (m.in karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • montaż pojazdów samochodowych
  • obsługa elektronarzędzi

  • Praca wielkopolskie
  • Monter wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584