Monter GK / Regipsiarz (Trockenbauer)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Swiss Recruiter
12. 9. 2024

SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036) - Jesteśmy wiodącą firmą która prowadzi rekrutacje dla największych Szwajcarskich firm z sektora budowlanego.
Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę. Dzięki dużemu doświadczeniu Tylko na rynku Szwajcarskim pomożemy Tobie szybko uzyskać pracę na obecnie najlepszym rynku pracy w Europie!
Zurych
Obowiązki
montaż płyt gipsowo-kartonowych
Wymagania
doświadczenie przy montażu płyt GK
znajomość języka niemieckiego
w przypadku teamów wymagana znajomość j. niemieckiego u jednej osoby
Oferujemy
Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi
Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + dieta dzienna 15-20 CHF
Organizacje zakwaterowania
Pracę długoterminową
Pomoc w meldunkach i ubezpieczeniach
Codziennie wsparcie polskojęzycznego koordynatora
Wypłaty tygodniowe
Praca w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii;
Zurich, Bern, Luzern, Baden, Basel, St.Gallen, Wintherthur, Zug
Szukasz oferty na inne stanowisko? Prowadzimy zatrudnienie na wszystkie stanowiska w Sektorze Budowlanym

  • Praca Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584