Monter Gazociągów
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
PGNiG Technologie S.A.
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

PGNIG Technologie S.A. w Krośnie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie całego kraju

Opis stanowiska:

  • Prace przygotowawcze związane z budową rurociągów i instalacji technologicznych
  • Przygotowywanie do montażu i montaż rurociągów i konstrukcji stalowych
  • Montaż i przygotowywanie do spawania elementów urządzeń technologicznych
  • Obsługa urządzeń budowlanych i elektronarzędzi
  • Wykonywanie ręcznych wykopów i zasypów

Wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o profilu technicznym
  • Doświadczenie w pracy jako monter co najmniej 1 rok
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w delegacji /teren Polski/
  • Mile widziane uprawnienia do eksploatacji urządzeń i sieci gr III na stanowisku eksploatacji
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane prawo jazdy kat T i C+E
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy ORLEN
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem

  • Praca podkarpackie
  • Monter podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584