Monter filtrów / Operator Maszyny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Amii Sp z o.o.
27. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • montowanie wkładów filtracyjnych oraz urządzeń filtracyjnych;
  • kontrola jakości montowanych produktów;
  • dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu;
  • terminowe zdawanie wykonanej produkcji zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy zarówno w zespole jak indywidualnej
  • dokładność, precyzyjność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie 28,00 zł brutto/h - 30,00 zł brutto/h + premia wydajnościowa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Pracę w przyjaznym, młodym i kreatywnym zespole

  • Praca Łódź
  • Operator maszyn Łódź
  • Operator maszyn budowlanych Łódź
  • Monter Łódź
  • Operator Łódź
  • Operator koparki Łódź
  • Operator wózków widłowych Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544