Monter
  • Gliwice
Monter
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Human Support Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11780

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla lidera z branży automotive, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową ( pierwsza umowa na 1 miesiąc, druga na 11 miesięcy)
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta po okresie sprawdzenia
  • Wynagrodzenie od 5150 - 5350 zł brutto + premie
  • Opcja nadgodzin plus bonus (2 soboty w miesiącu na I oraz II zmianę)
  • Dogodny dojazd  komunikacją miejską liniami 186, 259, 280, 699

Zadania:

  • Prace produkcyjne
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi narzędzi manualnych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie na produkcji
  • Prawo jazdy kat. B

  • Praca Gliwice
  • Monter Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838