Monter fasad aluminiowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JOBS.PL
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Montaż fasad aluminiowych
Instalowanie systemów przeszkleń aluminiowych i PCV.
Praca na wysokości
Czynności ślusarskie, monterskie
Dokładne, efektywnie i terminowe wykonywanie prac zgodnie ze standardami branżowymi
Współpraca z członkami zespołu w celu zapewnienia płynnej koordynacji prac instalacyjnych
Bezpieczna obsługa narzędzi i sprzętu
Wymagania:
Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Doskonałej dbałości o szczegóły
Umiejętność rozwiązywania problemów
Zaangażowanie w zapewnianie wysokiej jakości wykonania
Prawo jazdy mile widziane
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie 18-23 euro brutto/h
Możliwość zaliczek
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę / pokoje jednoosobowe
Bezpłatny transport z miejsca zakwaterowania
Pracę przy prestiżowych projektach
Legalne zatrudnienie na irlandzkich warunkach
Pracę i zakwaterowanie w okolicach Dublina
Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym i urlopami
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Pracę od zaraz

  • Praca Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251