Monter
  • Katowice
Monter
Katowice, Katowice, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Przygotowanie stanowiska, cięcie, szlifowanie, fazowanie blach i rur.Ustawianie elementów do spawania. Transport elementów z magazynu do miejsca przeznaczenia. Utrzymanie miejsca pracy wnależytym porządku.

Wymagania stanowiska

Wiedza/Umiejętności Obsługa elektronarzędzi i urządzeń transportu bliskiego tj. szlifierka,wiertarka, wciąg łańcuchowy, linociąg itp.Doświadczenie Praca w budownictwie przemysłowym – remonty i inwestycje główniew energetyce, petrochemii, gazownictwie - znajomość kotłów irurociągów, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskumin. 1 rokUprawnienia Cięcie palnikiem, 1WJO, Suwnice, Hakowy, Połączenia kołnierzoweMile widziane prawo jazdy. Kat. BWykształcenie zawodowePozostałe informacje i wymagania Zaangażowanie, zgoda na pracę w delegacji po całej Polsce

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego;Zatrudnienie w formie umowy o pracę;Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia.

  • Praca Katowice
  • Monter Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648