Pracownik drogowy - Brukarz - bez delegacji
  • Warszawa
Gdańsk, Warszawa, Mazowieckie, Polska
firma
16. 5. 2024

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana poszukuje doświadczonego Brukarza!
Miejsce pracy: Warszawa, Bemowo.
Stawka: od 30 zł netto/h – wzwyż!
Rodzaj inwestycji: Układanie kostki brukowej przy budowie bloków mieszkalnych.
Zadania:
• Układanie kostki brukowej oraz obrzeży zgodnie z projektem,
• Przygotowanie podłoża pod kostkę brukową,
• Realizacja zadań związanych z powstawaniem nowych nawierzchni.
Wymagania:
• Doświadczenie w układaniu kostki brukowej,
• Stabilność i niezawodność by móc stać się wartościowymi członkami naszego zespołu.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, rozliczenie z metra kwadratowego lub działalność gospodarczą,
• Pracę od poniedziałku do piątku, z wolnymi weekendami,
• Gwarancję stałego zatrudnienia, co stanowi dodatkowy atut dla pracownika.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 537 504 404 – Karolina. W przypadku braku odpowiedzi, prosimy o wysłanie SMS o treści „BRUKARZ” – oddzwonię.
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Gdańsk
  • Brukarz Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik fizyczny Starogard Gdański
  • Pracownik fizyczny gdański
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322