Monter elementów kompozytowych
  • Wisznia Mała
Wisznia Mała, Wisznia Mała, Dolnośląskie, Polska
MAXWELL OIL TOOLS POLSKA sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
- Instalacja, kontrola i serwis produktów MAXWELL OIL TOOLS (Przygotowanie elementów do montażu, oraz instalacja produktów kompozytowych na tych elementach).
- Przestrzeganie, prowadzenie, monitorowanie i rejestrowanie wszelkich procedur kontroli jakości i BHP.
- Naprawa i konserwacja sprzętu.
- Przestrzeganie harmonogramu prac związanego z instalacją.
- Prowadzenie pełnej dokumentacji procesu montażu oraz dokumentacji powykonawczej.
- Regularne raportowanie przebiegu prac do bezpośredniego przełożonego.
- Pełne raportowanie wydatków związanych z instalacją (w tym wydatki np. na hotel, transport, narzędzia itp.).
Nasze wymagania
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku musi być gotowa do regularnych podróży do wszystkich miejsc instalacji na całym świecie (średnio 180 dni podróży w roku), głównymi rejonami są: Norwegia, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska i USA.
- Musi dobrze komunikować się w języku angielskim.
- Musi odbyć szkolenia prowadzone przez MAXWELL OIL TOOLS w odniesieniu do wszystkich zadań prowadzonych podczas instalacji, w tym między innymi: kurs piaskowania i kurs szlifowania.
- Musi posiadać prawo jazdy umożliwiające prowadzenie pojazdów osobowych i lekkich busów do 3,5T.
- Musi posiadać dobrą kondycję fizyczną.
- Musi posiadać umiejętności organizacyjne.
To oferujemy
- Możliwość ciągłego rozwoju
- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Wynikowy system premiowy
O nas
MAXWELL OIL TOOLS Polska jest jednym z oddziałów Grupy MAXWELL OIL TOOLS - światowego lidera w produkcji i dostawach elementów kompozytowych – centralizatorów i innych narzędzi do umieszczania rur w odwiertach na całym świecie. Elementy te są stosowane głównie w przemyśle wydobywczym, jak i petrochemicznym.
Firma posiada biura i bazy instalacyjne na całym świecie, zaś zakłady produkcyjne są zlokalizowane w: Polsce, Włoszech, Abu Zabi, Dammam.
MAXWELL OIL TOOLS to szybko rozwijająca się firma szczycąca się innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami.
Nasi inżynierowie zajmują się ciągłymi pracami badawczo-rozwojowymi, które pozwalają utrzymać dynamikę rozwoju firmy na tak wysokim poziomie.
Wyślij swoją aplikację (CV i list motywacyjny) lub dane kontaktowe na adres: @
Zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu.

  • Praca Wisznia Mała
  • Monter Wisznia Mała
  • Wisznia Mała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659