Monter Elektryk
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Adal sp. z o.o.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną udział w instalowaniu i uruchamianiu instalacji oraz urządzeń przemysłowych udział w serwisowaniu instalacji WYMAGANIA: wykształcenie w zawodzie elektryka doświadczenie przy montażu rozdzielnic i szaf sterowniczych umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia SEP do 1kV gr1 E, gotowość do podnoszenia kwalifikacji, dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych. prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego, podnoszenie kwalifikacji zawodowych praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość wdrażania własnych pomysłów, możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych, stabilne zatrudnienie,

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Monter Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392