Monter elektronik
  • Wałbrzych
monter elektronik
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Poszukujesz pracy na jedną zmianę? Potrafisz posługiwać się elektronarzędziami i czytać rysunek techniczny?

Mieszkasz w Świebodzicach lub okolicy? Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Oczekujemy

  • wykształcenia o kierunku elektrycznym, mechanicznym, ślusarskim
  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na jedną zmianę 6:00-14:00 w Świebodzicach
  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności od 4242zł brutto
  • wypłatę zawsze na czas
  • umowa o pracę tymczasową ( pełne składki ZUS i zdrowotne)
  • możliwość przejścia w struktury firmy
  • dodatkowe korzyści (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)

Zadania

  • montaż szaf elektroenergetycznych
  • prace ślusarskie: cięcie, wiercenie, wycinanie otworów

  • Praca Wałbrzych
  • Elektronik Wałbrzych
  • Technik elektronik Wałbrzych
  • Monter Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448