Monter- elektromonter instalacji elektrycznych/teletechnicznych . Poznań
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

 Firma z Poznania, dla zwiększenia swojego zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Monter instalacji elektrycznych/teletechnicznych / Elektromonter / Elektryk

Miejsce pracy: Polska, obecnie ok. Chodów.

Mogą być delegacji. Wyjazdy są z Poznania lub Kamionki.

Wynagrodzenie miesięczne (do negocjacji z kierownikiem według doświadczenia i umiejętności): zapraszamy do kontaktu.

Inwestycji: głównie nowopowstałe hale magazynowe oraz zaplecza biurowe, ale i już istniejące obiekty.

Zadania:

Ø Montaż tras kablowych,

Ø Układanie okablowania w korytach kablowych, rurkach elektroinstalacyjnych, w szfach rack,

Ø Montaż gniazdek, kamer, czytników, kontrolerów, szaf rack,

Ø Zarabianie modułów keystone, patchpaneli, RJ45.

Dla nas ważne, żeby osoba:

Ø Miała doświadczenie w ww. pracach,

Ø Potrafiła samodzielnie pracować przy powierzonych zadaniach,

Ø Potrafiła odczytywać rysunek techniczny.,

Ø Miała aktualne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

Ø Uprawnienia na podesty ruchome.

Pracując z nami, dostajesz:

Ø  Umowę o pracę na cały etat,

Ø  Pracę od poniedziałku do piątku od 7 rano,

Ø  Wypłatę do 10-go każdego miesiąca,

Ø  Możliwość rozwoju zawodowego,

Ø  Niezbędne narzędzia i odzież.

Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowane i zdecydowane.

Zadzwoń, wysyłaj SMS lub kontakt na WhatsApp       tel. 502 267 530

SMS o treści „inst. Teletechniczne – Poznań”  oddzwonię.

  • Praca Poznań
  • Elektromonter Poznań
  • Monter Poznań
  • Elektromonter pomiarów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392