Monter dociepleń budynków - Francja - darmowa kwatera
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Interimax
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Miejsce pracy / miejscowość: Clermont-Ferrand lub okolice Lyonu
Zadania:
montaż izolacji termicznej (styropian)
tynkowanie elewacji
praca na wysokości powyżej 3 m
przestrzeganie przepisów BHP i czystości w miejscu pracy
Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
dodatek żywieniowy 9,40€ netto/ dzień pracy
darmowe zakwaterowanie
zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji
możliwość otrzymania zaliczki
możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
min. 2- letnie doświadczenie w montażu izolacji
umiejętność tynkowania
brak lęku wysokości i doświadczenie w pracy na rusztowaniach
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
nie wymagana znajomość j. obcego

  • Praca Nowy Sącz
  • Monter Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228