Monter dociepleń
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Job Innovation
7. 6. 2024

Agencja Job Innovation poszukuje doświadczonego Montera Dociepleń do pracy we Francji. Jesteśmy firmą, która stawia na jakość i zadowolenie klienta, dlatego szukamy osób z pasją i zaangażowaniem.
Obowiązki:
• Montaż systemów dociepleń budynków
• Przygotowanie i czyszczenie powierzchni roboczych
• Dbanie o szczegóły i estetykę wykonania
• Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy dociepleniach
• Znajomość technik montażu i materiałów izolacyjnych
• Umiejętność pracy w zespole
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @ z dopiskiem "Monter Dociepleń".

  • Praca Rzeszów
  • Monter Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055