Monter
  • Stryków
Monter
Stryków, Stryków, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Monter

Twój zakres obowiązków

  • Prace manualne – montaż kabli, przewodów,
  • Kontrola jakości,
  • Zawieszanie kabli na hakach,
  • Pakowanie,

Wymagania pracodawcy

  • Zdolność manualna,
  • Sprawność fizyczna,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Dobry wzrok,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Doświadczenie w pracy na produkcji,

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie - możliwość przejęcia pracownika przez firmę po 6 miesiącach,
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Wynagrodzenie zasadnicze 26,50 zł br/h,
  • Stawka za 3 zmianę nocną 32,50 zł br/h,
  • Premia frekwencyjna 10%
  • Dofinasowanie do posiłków 10 zł dziennie,
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Łodzi, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego, Głowna

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem PRACUJ lub zapraszamy osobiście do biura HSS Work: Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3.

  • Praca Stryków
  • Monter Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179