Monter
  • Gdańsk
monter
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Chcesz być częścią nowego zespołu i rozwinąć skrzydła u prosperującego inwestora MEPSolutions, który otwiera nowy oddział produkcyjny w Polsce?

MEP Solutions - to izraelska firma produkująca zaawansowane moduły pomocnicze orazsystemy dystrybucji gazów i chemikaliów dla branży półprzewodników.Masz doświadczenie w środowisku produkcyjnym, a prace manualne nie są Ci obce? Naszaoferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja: Gdańsk Stogi

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego podstawowego (A0)

  • Nastawienia na długofalową współpracę

  • Motywacji do pracy

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe (mile widziane)

Aplikuj już teraz, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawartą bezpośrednio z MEP Solutions

  • Wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5500 zł brutto msc + 10% premii uznaniowej

  • Pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)

  • Pracę na I zmianę (poranną) + możliwe płatne nadgodziny

  • Możliwość pracy w nowym, rozwojowym środowisku pracy

  • Szkolenia wprowadzające prowadzone przez wykwalifikowanych liderów z zagranicy

Zadania

  • Montaż manualny na podstawie prostego rysunku technicznego

  • Skręcanie elementów stalowych

  • Umiejętność obsługi narzędzi do montażu (m.in. klucz montażowy)

  • Praca Gdańsk
  • Monter Starogard Gdański
  • Monter Nowy Dwór Gdański
  • Monter Pruszcz Gdański
  • Monter Gdańsk
  • Monter gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648