Monter aplikatorów medycznych
  • Szczecin
monter aplikatorów medycznych
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 5. 2024

Lokalizacja firmy Dąbie - pracująca w sektorze medycznym, obecnie otwiera rekrutacje i poszukuje pracowników na dział montażu aplikatorów.

Jeśli posiadasz zdolności manualne, jesteś cierpliwy i szukasz spokojnej pracy to ta oferta pracy jest dla Ciebie.

Zaaplikuj, zadzwoń, napisz sms 601 390 883- wybierz wygodną formę kontaktu dla siebie

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • zdolności manualnych
  • znajomości języka polskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie do Firmy
  • system pracy 3 zmianowy: poniedziałek - piątek
  • stawkę 26,34 brutto/h + kodeksowy dodatek nocny
  • premia uznaniowa do 15% po okresie próbnym
  • premie świąteczne
  • benefity (karta sportowa, pakiet medyczny)
  • dofinansowanie do integracji zespołowych
  • transport pracowniczy - DARMOWY - ZAPEWNIAMY

Zadania

  • montaż aparatury medycznej
  • wykonywanie prac manualnych wymagających precyzji

  • Praca Szczecin
  • Monter Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864