MONTER
  • Kleszczów
MONTER
Kleszczów, Kleszczów, Łódzkie, Polska
ENERGOMONTAŻ-PÓŁNOC-BEŁCHATÓW SPÓŁKA AKCYJNA
6. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Energomontaż Północ-Bełchatów S.A.
należąca do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje pracownika na stanowisko
montera
Zakres obowiązków:
• praca na hali produkcyjnej przy wytwarzaniu konstrukcji stalowych, zbiorników i rurociągów technologicznych, przewodów spalin i powietrza oraz innych urządzeń związanych z działalnością naszej firmy.
Oczekiwania:
• znajomość rysunku technicznego,
• dyspozycyjność, efektywność oraz sumienność w wykonywaniu zadań,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• mile widziane uprawnienia podstawowe w metodzie 135,
• mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego lub hakowego sygnalisty.
Oferujemy:
• prace od zaraz w firmie o stabilnej pozycji na rynku należącej do Grupy Kapitałowej Polimex
• udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje zawodowe
• dofinansowanie letniego wypoczynku i inne świadczenia z ZFŚS
• wynagrodzenie zasadnicze z systemem premiowania
• możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym.
Miejsce wykonywania pracy:
• ul. Montażowa 2, 97-427 Rogowiec.

  • Praca Kleszczów
  • Monter Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315