Monter
  • Brodnica
Monter
Brodnica, Brodnica, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Firma z branży produkcyjnej poszukuje do swojego zespołuMonterów z mile widzianym doświadczeniem w obróbce metali, aluminium, czy drewna. Jeśli poszukujesz stabilnej pracy z perspektywą długofalowego zatrudnienia, ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • Doświadczeniana stanowisku montera lub w pracy związanej z obróbką metali, aluminium i drewna.
  • Umiejętności czytania i pracy z dokumentacją techniczną.
  • Zdolności manualnych, precyzji i dokładności w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
  • Znajomość zasad BHP oraz dbałość o jakość i terminowość wykonywanych prac.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z realną możliwością przedłużenia współpracy na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy.
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00), co pozwala na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Zadania

  • Montaż i obróbka elementów zgodnie z dokumentacją techniczną.
  • Przygotowanie materiałów do obróbki oraz montaż elementów zgodnie ze specyfikacją.
  • Obsługa maszyn i narzędzi warsztatowych.
  • Kontrola jakości wykonanych elementów oraz bieżąca konserwacja maszyn i narzędzi.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i dbałość o porządek w miejscu pracy.

  • Praca Brodnica
  • Monter Brodnica
  • Brodnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392