Monter
  • Wrocław
Monter
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Nie martw się - zdobędziesz je u nas.

Nie trać czasu na dojazdy do centrum. Pracuj na Psim Polu u producenta sprzętu gospodarstwa domowego we Wrocławiu (dogodny dojazd komunikacją miejską).

Zarabiaj ponad 4409 zł brutto/mies. + premie

Oczekujemy

  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe - 27,56 brutto/h
  • premie kwartalne - nawet 1000 zł brutto
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • umowę o pracy tymczasową (płatne urlopy, chorobowe, składki ZUS - jak w zwykłej umowie o pracę) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, rabaty do kin, restauracji i sklepów)

Zadania

  • praca przy linii montażowej lub na samodzielnym stanowisku w procesie przygotowania produkcji

  • Praca Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075